03.marts, 02:32
TKB
Trast.Net Cyprus


Jaunumi Pārsūtīt Izdrukāt

Solidārā depozīta noguldītāji saņem paaugstināto peļņu
22.03.2012

2011.gadā TKB piedāvāja saviem klientiem strukturēto depozītu ar iespēju piesaistīt savus ienākumus Latvijas ekonomikas izaugsmes rādītājiem. Publiskotie 2011.gada IKP dati apliecina, ka „Solidārā depozīta” noguldītāji saņems lielāko iespējamo sava noguldījuma peļņu.

„Solidārais depozīts” deva iespēju TKB noguldītājiem izvietot līdzekļus droša noguldījuma veidā, vienlaicīgi paužot savu viedokli par vienu no galvenajiem ekonomikas rādītājiem valstī. Šī depozītu programma paredzēja stabilu garantēto ienākumu (3,1%) vai paaugstinātu procentu likmi 5% apmērā, ja Latvijas IKP rādītājs 2011.gadā pieaugtu vismaz par 3%.

TKB piedāvājums balstījās uz IKP prognozēm, kuras sniedza pašas bankas analītiķi (TKB prognoze bija vismaz 3,5%), kā arī daudzu citu Latvijas ekonomikas ekspertu aplēsēm (3-5%). „Solidārais depozīts” piesaistīja paaugstinātu TKB klientu interesi, tādēļ daudzi vēlējās izdarīt savu likmi uz pozitīvāko valsts IKP prognozi, un noguldītāji nekļūdījās - atbilstoši Centrālās statistikas pārvaldes datiem, kas tika publiskoti 2012.gada martā, Latvijas IKP pieaugums 2011.gadā pārsniedzis pat vispārdrošākās prognozes, sasniedzot 5,5% gadā.

ТКВ viceprezidents Māris Fogelis atzīmē: "Šis depozītu piedāvājums kļuva par alternatīvu strukturētajiem noguldījumiem, kuru peļņa parasti tiek aprēķināta pēc dažādiem, noguldītājiem bieži vien grūti izprotamiem parametriem, piemēram, dažādiem ārvalstu biržu indeksiem. „Solidārā depozīta” ienākums bija atkarīgs no konkrēta, Latvijas iedzīvotājiem aktuāla tautsaimniecības rādītāja. Mēs katrs netieši ietekmējam savas valsts IKP rādītāju, kā arī varam vienkārši sekot tā dinamikai masu informācijas līdzekļos, ieklausīties ekonomistu komentāros un iepazīties ar Centrālās Statistikas pārvaldes sniegto informāciju. Jo pozitīvāka valsts ekonomikas izaugsmes dinamika, jo vairāk iespēju Latvijas uzņēmējiem un iedzīvotājiem to sajust savos maciņos, un arī bankai rodas iespēja izmaksāt noguldītajiem lielākus procentus. Ir prieks, ka TKB klientu vidū ir tik daudz ekonomikas izaugsmes optimistu, kuri 2012.gada pavasarī saņems savu paaugstināto peļņu!”

Jau tuvākajā laikā Jūs varēsiet izmantot jaunu, īpaši izdevīgu piedāvājumu un saņemt papildu peļņu, noguldot naudu Solidārajā depozītā, kura ienākums būs piesaistīts 2012.gada Latvijas iekšzemes kopprodukta rādītājam. Par jaunās depozītu programmas darbības laiku un noteikumiem paziņosim atsevišķi.


Agita Mūsiņa
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 
   10.09.2012  

Jauns korespondējošais konts

   13.08.2012  

Jauns korespondējošais konts

   30.03.2012  

Par noslēgto darījumu

   27.03.2012  

Bankas darba laiks aprīlī

   15.03.2012  

Pavasara eiro noguldījums

   16.01.2012  

Ienesīgs eiro noguldījums

   09.01.2012  

TKB klienti „iekaro” pasauli

+37167027777DienasBizness


Finance.Net


РосБизнесКонсалтинг


Деловой портал Украины


Financial Times
`Kā mūs atrast `Juridiskā informācija `Lapas karte