2011.gadā TKB audzējusi kapitālu un noguldījumu portfeli

01.03.2012

 

Aizvadītajā gadā noguldījumu apjoms Trasta komercbankā palielinājies par 41%. Par bankas klientu uzticību liecina arī to skaita pieauguma dinamika.

2011.gadā Trasta komercbanka veica ieguldījumus nākotnē, attīstot servisu un paplašinot ģeogrāfiju. Pērn TKB būtiski palielināja kapitālu (par 7.5 milj. latu), nodrošinot turpmākās attīstības iespējas. Savukārt bankas subordinētais kapitāls pieauga par 3,1 milj. latu. Piesaistīto noguldījumu apjoms Trasta komercbankā pērn palielinājās par 41.3%. 

Bankas klientu pieaugums 2011.gadā sastādīja 15%. Valdes priekšsēdētājs Gundars Grieze: „Bankas klientu loka paplašināšanās notiek, pārsvarā balstoties uz TKB klientu un partneru rekomendācijām. Līdz ar to strauju jaunu klientu piesaistīšanas dinamiku var vērtēt arī kā esošo klientu pozitīvu novērtējumu Bankas darbībai”. 

Aizvadītajā gadā Trasta komercbankas aktīvu apjoms sasniedza 297.3 miljonus latu, kas ir par 78.5 miljoniem latu vairāk nekā 2010.gada noslēgumā. Aktīvi bankas pārvaldīšanā pieauguši gandrīz divas reizes - par 97%. 2011.gadā bankas zaudējumi sastādīja 1.3 milj. latu. Iepriekšējo gadu uzkrāta nesadalītā peļņa 18 miljonu latu apmērā nodrošināja Trasta komercbankai iespēju turpināt īstenot savu attīstības stratēģiju, kuras stūrakmens nav izdevumu samazināšana, bet gan ieguldījumi Bankas nākotnē. Tika nodrošinātas investīcijas bankas servisa attīstībā, palielināts TKB personāla sastāvs, paplašināta bankas ģeogrāfija, atvērot pārstāvniecību Honkongā. 2011.gads iezīmējās ar bankas klientu paaugstināto interesi par jauno pakalpojumu – Finanšu konsjērža servisu, kurš nodrošina TKB klientu kapitāla un biznesa pavadījumu visā pasaulē.

2012.gadā Trasta komercbanka plāno turpināt nodrošināt saviem klientiem jaunas iespējas biznesa attīstībai pasaules reģionos ar augstu ekonomikas izaugsmes potenciālu, izveidot jaunus produktus un piedāvājumus klientu kapitāla pārvaldīšanai, t.sk. investīciju pakalpojumu un uzticības operāciju jomā. 2012.gada pirmos divus mēnešus banka noslēgusi ar peļņu 1 milj. latu apmērā. 


Jūlija Jurgele
Sabiedrisko attiecību speciāliste

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« TKB noslēdz 13. akciju emisiju Jauna tirdzniecības platforma TKB TRADER »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.