Cenu aptauja kustamās mantas iegādei

04.03.2018

 

Likvidējamās AS “TRASTA KOMERCBANKA”, reģistrācijas numurs 40003029667, administrators Armands Rasa paziņo, ka maksātnespējas procesa ietvaros tiek plānots pārdot kustamo mantu (datortehniku) saskaņā ar sarakstu.

 

 

Katra kustamās mantas vienība tiks pārdota tam pretendentam, kurš būs izteicis visaugstāko cenas piedāvājumu.

 

 

Personas, kuras vēlas piedalīties cenas piedāvājuma izteikšanā, tiek aicinātas līdz 2018.gada 9.martam rakstveidā iesniegt LAS “TRASTA KOMERCBANKA” kustamās mantas pirkšanas cenas piedāvājumu, norādot cenas piedāvājumu katrai izvēlētai kustamās mantas vienībai saskaņā ar sarakstu.

 

 

Cenas piedāvājumā ir jānorāda personas vārds un uzvārds/ juridiskās personas nosaukums, personas kods/reģistrācijas numurs, kontaktinformācija un apliecinājums par vēlmi iegādāties kustamo mantu. Piedāvājums nosūtāms administratoram Armandam Rasam pa pastu uz adresi Kr. Valdemāra ielā 33-35, Rīgā, LV-1010 vai iesniedzams elektroniski parakstīta dokumenta veidā, nosūtot uz e-pasta adresi: tkb@readvokati.lv.

 

 

Ar kustamo mantu klātienē var iepazīties administratora prakses vietā Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 33-35, darba dienās no pulkst. 10:00 līdz 17:00, iepriekš zvanot pa tālruni +371 67280685.

 

Kustamās mantas saraksts pieejams šeit, datortehnikas fotoattēli pieejami šeit.

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Paziņojums par kreditoru prasījumu iesniegšanu Paziņojums par internetbankas Trast.Net slēgšanu »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.