ECB pieņem lēmumu anulēt Trasta komercbankas licenci. Papildināts.

04.03.2016

 

Trasta komercbanka informē, ka Eiropas Centrālā banka (ECB) pieņēmusi lēmumu anulēt bankas licenci. ECB lēmums pieņemts pēc Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) ierosinājuma. Lēmums stājas spēkā 2016.gada 3. martā plkst. 24:00 pēc Latvijas laika.


Bankas likvidācijas gadījumā katram klientam tiks izmaksāta valsts garantētā atlīdzība 100 000 eiro apmērā, tas nozīmē, ka 93% noguldītāju saņems atpakaļ visus savus noguldījumus bankā pilnā apmērā, līdz ar to tiek ievērotas vairākuma noguldītāju intereses.


Turpmāk sekos FKTK lēmums par noguldījumu nepieejamību bankā un informācija par valsts garantēto atlīdzību izmaksu kārtību un laiku.


Tuvākajā laikā banka informēs klientus un partnerus par tālākajām darbībām.


Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Finanšu un kapitāla tirgus komisiju (FKTK) +371 67774800 vai +371 67774801, TKB infocentru +371 67027777 vai savu privātbaņķieri.

 

Papildināts:

Klienti, kuru noguldījumus nesegs garantētā atlīdzība, savas kreditora prasības varēs pieteikt bankas likvidācijas procesa gaitā tiklīdz likvidators sāks pieņemt šādas prasības.

 

Tuvāko 7-10 dienu laikā tiks paziņots par garantētas atlīdzības izmaksas kārtību, bet tā sāksies ne vēlāk kā 1.aprīlī. Izmaksas varēs pieteikt bankas filiālēs vai TKB internetbankā un naudas summa tiks pārskaitīta kā viens maksājums.

 

Sīkāka informācija par valsts garantēto atlīdzību izmaksu ir pieejama šeit.

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Aktuālā informācija klientiem par bankā... Tiesa pieņēmusi lēmumu likvidēt Trasta komercbanku... »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.