Izmaiņas internetbankā Trast.Net no 1.janvāra

17.12.2013

 

Cienījamie klienti!
Aicinām Jūs pievērst uzmanību, ka, līdz ar Latvijas pāreju uz eiro 2014.gada 1.janvārī, internetbankā Trast.Net tiks ieviestas vairākas izmaiņas.


Naktī uz 1.janvāri naudas atlikumi latos visos kontos, tajā skaitā arī maksājumu karšu kontos, tiks automātiski konvertēti eiro pēc oficiālā pārejas kursa (1 eiro = 0,702804 lati).

Pārskaitījuma veids „Iekšzemes maksājums LVL” vairs nepastāvēs - tā vietā tiks ieviests jauns pārskaitījuma veids „EUR maksājums uz EEZ”, kas paredzēts eiro maksājumu veikšanai uz jebkuru Eiropas Ekonomikas zonas valsti, tajā skaitā Latviju, norādot saņēmēja konta numuru IBAN formātā un saņēmēja bankas SWIFT kodu. Šiem maksājumiem tiks piemērota komisijas maksa SHA ar izpildes termiņu Т+1.

Iepriekš izveidotajos dokumentu paraugos norādītās summas latos tiks automātiski konvertētas eiro pēc oficiālā pārejas kursa. Šos dokumentu paraugus būs iespējams izmantot arī turpmāk, vienīgi jāņem vērā, ka, veicot maksājumu, noteikti jāpārbauda, vai summa eiro atbilst Jūsu noslēgtajam līgumam vai iecerētajam maksājumam!

Regulāro maksājumu paraugos summas latos, kā arī minimālie/maksimālie kontos uzturamie atlikumi latos tiks konvertēti eiro. Lūdzu, pārbaudiet, vai regulāro maksājumu summas eiro valūtā atbilst Jūsu noslēgtajiem līgumiem vai iecerētajiem maksājumiem!

Kopējot agrāk veiktu maksājumu latos, maksājuma summa tiks automātiski konvertēta eiro. 

Pakalpojums SMS Info turpinās darboties tāpat kā iepriekš, Jūsu latos norādītā summa netiks konvertēta eiro, bet gan mainīta pakalpojuma valūta. Piemēram, ja Jūs līdz šim saņēmāt paziņojumus par darījumiem, kas pārsniedz 5 LVL, tad no 01.01.2014. Jūs saņemsiet paziņojumus par darījumiem, kas pārsniedz 5 EUR.

Klientu anketās norādītās summas latos saglabāsies, taču, rediģējot vai kopējot anketas, tās tiks konvertētas eiro.

Izmantojot maksājumu importu, lūdzam Jūs ņemt vērā, ka 
- dokumentu paketē nedrīkst būt maksājumi latos,
- eiro maksājumiem uz EEZ valsti nav jānorāda informācija par starpniekbanku,
- eiro maksājumiem uz EEZ valsti jānorāda tikai komisijas maksa SHA. 
Nepareizi noformēti maksājumi netiks importēti internetbankas sistēmā.

Aicinām Jūs vēlreiz parūpēties par savlaicīgu maksājumu veikšanu decembra beigās, jo 31.decembrī un 1.janvārīinternetbankas darbība būs ierobežota! 


Jūsu trasta komercbanka

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« TKB apsveic BKUS mazos pacientus Jaunajā gadā Projekts Doles Park Lodge gūst starptautisku... »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.