Izmaiņas Trast.Net internetbankā no 2. jūnija

30.05.2014

 

Cienījamie klienti! 
Aicinām Jūs iepazīties ar izmaiņām Trast.Net internetbankā, kas stājas spēkā 2014. gada 2. jūnijā. Pateicoties tām, attālinātā kontu pārvaldīšana kļūs vēl ērtāka. 


Jūsu komfortam sadaļa “Bankas operācijas” tiks papildināta ar apakšsadaļu “Definētie maksājumi”, kur Jūs atradīsit maksājumu uzdevumu paraugus Latvijas mobilo sakaru operatoru pastāvīgā pieslēguma pakalpojumu rēķinu apmaksai – Bite Latvija, LMT un Tele2. Maksimāli ātrai un ērtai maksājumu veikšanai Jums būs jāievada rēķina numurs, telefona numurs vai klienta numurs (atkarībā no pakalpojuma sniedzēja), kā arī maksājuma summa. Perspektīvā TKB piedāvās klientiem maksājumu formas ar citu telekomunikāciju un komunālo pakalpojumu uzņēmumu rekvizītiem. 

Jūsu labsajūtai sadaļa “Konts” tiks papildināta ar apakšsadaļu “Limiti”, kur Jūs varēsiet atrast informāciju par bankas noteiktajiem limitiem skaidras naudas līdzekļu iemaksai kontā, ienākošajiem bezskaidras naudas maksājumiem, skaidras naudas līdzekļu izmaksai no konta un izejošajiem bezskaidrais naudas maksājumiem. Lai Jūs vienmēr zinātu, vai noteiktais limits nav pārsniegts, šajā apakšsadaļā Jūs atradīsiet informāciju par savu kontu mēneša apgrozījumiem, darījumu skaitu un viena darījuma maksimālo summu. Jums būs tikai jāizvēlas konta numurs apakšsadaļā “Limiti”, un ekrānā Jūs ieraudzīsiet nepieciešamo informāciju. 

Jūsu ērtībai, veicot internetbankā Trast.Net pārskaitījumus EUR valūtā uz valstīm, kas neietilpst SEPA, Jūs varēsiet izvēlēties jaunu komisijas veidu OUR GUARANTEED, kas pasargās Jūs no papildu izmaksām, ko pieprasa citas pārskaitījuma izpildē iesaistītās bankas. Maksājumi uz SEPA valstīm, kas iesniegti līdz plkst. 13:00, turpmāk tiks izpildīti tajā pašā dienā. Gadījumā, ja Jūs vēlaties veikt pārskaitījumu USD valūtā, Trast.Net internetbankā Jūs varat izvēlēties priviliģēto maksājumu, kas tiks izpildīts stundas laikā.


Jūsu Trasta komercbanka

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« TKB pievienojās FATCA programmai 2014. gada 1. septembrī Latvijā mainās uzturēšanās... »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.