Izmaiņas Vienotajā pakalpojumu cenrādī

01.08.2014

 

Cienījamie klienti! Vēlamies jūs informēt par plānotajām izmaiņām bankas Vienotajā pakalpojumu cenrādī, kas stāsies spēkā ar 2014. gada 1. oktobri. Lūdzam Jūs savlaicīgi iepazīties ar izmaiņām!

 

Mūsu klientu ērtībai cenrāža pirmās lapas tarifi tiks sadalīti trīs jaunās sadaļās – “Konta atvēršana un apkalpošana”, “Attālinātais serviss” un “Citi pakalpojumi”. Sadaļa “Attālinātais serviss” tiks papildināta ar esošajiem Bankas produktiem – Trast.Net, SMS Info, Telefonbanka un Infočats. Turklāt, visu šo pakalpojumu pieslēgšana vai atteikšanās no tā, ir bez maksas.

Maksājumu operāciju sadaļā “RUB, BYR, UAH, KZT” turpmāk tiks ieviesta apakšsadaļas un noteikti jauni gan standarta, gan ekspress maksājumi uz citām bankām.

USD maksājumu sadaļā tiks ieviesta apakšsadaļa “Express PLUS” maksājumiem uz citām bankām, kurus mūsu klienti varēs veikt pēc 16:00 līdz 18:00 (filiālēs – līdz 17:00).

Cenrādī pilnībā tiks slēgtas apakšsadaļas “Procenti par rezidenta konta atlikumu”, “Trasta komercbanka gada pārskata izsniegšana”,  kā arī no sadaļā “Kredīti”  tiks slēgts pakalpojums “Izdruka no Zemesgrāmatas datu bāzes pēc Klienta pieprasījuma”.

Izmaiņas skars arī sadaļu “Individuālā seifa īre”, kura tiks papildināta ar tādiem jauniem nosacījumiem kā “Nestandarta seifa līguma noformēšana”, “Esošā līguma pagarināšana” u.c., kā arī ar izdevīgām atlaidēm esošiem bankas klientiem, vai klientiem, kas iegādājas zeltu.

Līdzšinējās sadaļas  “Finanšu instrumenti” un “Trasta operācijas” tiks apvienotas vienā sadaļā “Ieguldījumu pakalpojumi” un iegūs gan vizuāli, gan saturiski jaunu izskatu. “Ieguldījumu pakalpojumi” turpmāk sastāvēs no 5 lielajiem blokiem – “Brokeru pakalpojumi”, “Turētājbankas pakalpojumi”, “Finansēšana pret finanšu instrumentu ķīlu”, “Investīciju fondi”, “Trasta (uzticības) operācijas”. 

Ņemot vērā dažādus ārējos faktorus, izmaiņas tiks ieviestas arī bankas sniegto pakalpojumu tarifos.

Vēršam jūsu uzmanību, ka sadāļā „Īpašie piedāvājumi” ir iekļauts jauns komplekts klientiem – „Eiropas”. 

Papildu informāciju par izmaiņām cenrādī un apkalpošanas noteikumiem Jūs varat saņemt pie sava privātbanķiera vai TKB Infocentrā pa tālruni 67027777, e-pasts: info@tkb.lv.


Jūsu Trasta komercbanka

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« 2014. gada 1. septembrī Latvijā mainās uzturēšanās... Jaunums! Akcija individuālo seifu īrei »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.