Izmaiņas Vienotajā pakalpojumu cenrādī no 2014. gada 1. oktobra

01.10.2014

 

Cienījamie klienti! Vēlamies jūs informēt par plānotajām izmaiņām bankas Vienotajā pakalpojumu cenrādī, kas stājas spēkā ar 2014. gada 1. oktobri. Lūdzam jūs laikus iepazīties ar izmaiņām! 

Mūsu klientu ērtībai cenrāža pirmās lapas tarifi ir sadalīti trīs jaunās sadaļās – „Konta atvēršana un apkalpošana”, „Attālinātais serviss” un „Citi pakalpojumi”. Sadaļa „Attālinātais serviss” ir papildināta ar esošajiem bankas produktiem – Trast.Net, SMS Info, Telefonbanka un Infočats. Turklāt visu šo pakalpojumu pieslēgšana vai atteikšanās no tiem ir bez maksas. 

Maksājumu operāciju sadaļā „RUB, BYR, UAH, KZT” ir ieviestas apakšsadaļas un noteikti jauni gan standarta, gan ekspress maksājumi uz citām bankām. Cenrādī pilnībā slēgtas apakšsadaļas „Procenti par rezidenta konta atlikumu”, „Trasta komercbanka gada pārskata izsniegšana”, kā arī no sadaļā „Kredīti” slēgts pakalpojums „Izdruka no Zemesgrāmatas datu bāzes pēc Klienta pieprasījuma”. 

Izmaiņas skar arī sadaļu „Individuālā seifa īre”, kura papildināta ar tādām jaunām pozīcijām kā „Nestandarta seifa līguma noformēšana”, „Esošā līguma pagarināšana” u.c., kā arī ar izdevīgām atlaidēm esošiem bankas klientiem vai klientiem, kas iegādājas zeltu. Izmaiņas ir ieviestas arī sadaļas „Ieguldījumi” apakšsadaļā „Subordinētais ieguldījums”. 

Līdzšinējās sadaļas „Finanšu instrumenti” un „Trasta operācijas” apvienotas vienā sadaļā „Ieguldījumu pakalpojumi” un tām gan vizuāli, gan saturiski ir jauns izskats. „Ieguldījumu pakalpojumi” sastāv no 5 lielajiem blokiem – „Brokeru pakalpojumi”, „Turētājbankas pakalpojumi”, „Finansēšana pret finanšu instrumentu ķīlu”, „Investīciju fondi”, „Trasta (uzticības) operācijas”. 

Ņemot vērā dažādus ārējos faktorus, izmaiņas ieviestas arī bankas sniegto pakalpojumu tarifos. 

Cienījamie klienti, TKB mājas lapā jūs varat iepazīties ar jauno cenrādi, kurš ir stājies spēkā 01.10.2014. Papildu informāciju par izmaiņām cenrādī un apkalpošanas noteikumiem jūs varat saņemt pie sava privātbanķiera vai TKB Infocentrā pa tālruni 67027777, e-pasts: info@tkb.lv. 


Jūsu Trasta komercbanka

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Jaunums! Akcija individuālo seifu īrei TKB pārtraukusi sadarbību ar aģentūru Moody’s »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.