Jauna Norēķinu konta kontroles iespēja „Info čatā”

13.02.2014

 

Cienījamie klienti! 
Tagad Jums ir iespēja sekot līdzekļu kustībai savā Norēķinu kontā, izmantojot pakalpojumu „Info čats”. Turpmāk internetbankā Trast.Net Jūs varat patstāvīgi izveidot un mainīt paziņojumu saņemšanas nosacījumus, kā arī reģistrēties „Info čata” lietošanai. 


„Info čats” (XMPP/Jabber) ir pakalpojums, ar kura starpniecību iespējams droši sazināties ar banku reālā laika režīmā līdzīgi kā pasaulē izplatītajā programmā Skype. „Info čatā” sarakste tiek kodēta ar īpašas programmas palīdzību un tajā pārsūtītie dati tiek saglabāti bankas serveros, līdz ar to nav pieejami trešajām personām, kā arī bankai ir iespēja Jūs operatīvi informēt par konta stāvokļa izmaiņām. „Info čats” ir bezmaksas pakalpojums.

Visi „Info čata” lietotāji tagad var izmantot jaunu iespēju - ziņojumu saņemšanu par līdzekļu kustību Norēķinu kontā. Internetbankas Trast.Net sadaļā “Info čats” Jūs varat norādīt summas, par kuru apriti vēlaties saņemt informāciju. Lai to izdarītu, Jums sadaļā „Info čats > Ziņojumu uzstādīšana” ir jānorāda konts, par kuru vēlaties saņemt informāciju, paziņojuma valoda un minimālā ienākošā vai izejošā summa, par kuru vēlaties saņemt paziņojumus. Pēc uzstādījumu apstiprināšanas Jūs saņemsiet ziņas tikai par tiem darījumiem, kas atbilst uzstādītajiem filtriem. Sadaļā „Info čats > Ziņojumu uzstādīšana” Jūs varat veikt iepriekš uzstādīto filtru labošanu vai atcelšanu.

Lai kļūtu par „Info čata” lietotāju, reģistrāciju iespējams veikt internetbankas Trast.Net. sadaļā „Sarakste ar banku > Info čats”. Pēc reģistrācijas Trast.Net sadaļā „Sarakste ar banku” Jums tiks nosūtīti čata lietotāja pieejas dati - lietotājvārds, parole, servera nosaukums un porta numurs. „Info čatu” Jūs varēsiet izmantot jebkurā Jums ērtā iekārtā – mobilajā tālrunī, stacionārajā datorā vai planšetē. Lai to izdarītu, vispirms nepieciešams lejupielādēt kādu no čata izmantošanai piemērotām lietotājprogrammām. Saņemtie pieejas dati Jums būs jāievada, pirmo reizi reģistrējoties lejupielādētajā programmā. Nākamajās reizēs, atkarībā no uzstādījumiem, čats ieslēgsies automātiski vai arī Jums būs jāievada sava lietotāja parole.

„Info čatam” Jūs varat izmantot dažādas lietotājprogrammas, kuras paredzētas tieši Jūsu operētājsistēmai, piemēram: QIP, IM+ (iOS); IM+, Beem (android); IM+ (J2M Phone); IM+, Adium (MAC OS X); PIGEON! (Windows mobile); Pidgin, PSI+ (Windows un Linux platformām). Jūs varat izmantot arī citas programmas un operētājsistēmas pēc savas izvēles. 

Ja Jums rodas jautājumi vai neizdodas pieslēgties serverim, lūdzam sazināties ar TKB Infocentra speciālistiem - tālr. 67027777, e-pasts: info@tkb.lv.


Jūsu Trasta komercbanka

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« TKB ielūdz uz laikmetīgās mākslas izstādi „Sveika,... TKB kļuvusi par Baltijas – Honkongas tirdzniecības... »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.