Radīts jauns dzīvesstila ceļvedis – TKB Lifestyle

23.07.2015

 

Sākot ar 2015.gada 23.jūliju AS "TRASTA KOMERCBANKA" piedāvā saviem klientiem jaunu pakalpojumu - TKB Lifestyle. Speciāli TKB Lifestyle pakalpojumam ir izveidots īpašs, moderns, jaunākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem atbilstošs portāls lifestyle.tkb.lv.


TKB Lifestyle ir ceļvedis, kas sniedz klientiem iespēju dzīvot interesantāk un ērtāk, palīdz organizēt viņu laiku efektīvi, piesātināti un aizraujoši. Izmantojot jauno pakalpojumu, klients var gan atrast jau gatavus piedāvājumus, gan kopā ar banku meklēt individuālu risinājumu katrai situācijai. TKB Lifestyle piedāvā iepazīties ar aktualitātēm dažādās jomās, atrast sev piemērotāko pasākumu afišā, izmantot atlaides, maksājot ar TKB karti, un, protams, vērsties Concierge servisā, kurš viena zvana attālumā palīdzēs jebkurā jautājumā.
 

AS "TRASTA KOMERCBANKA" Valdes priekšsēdētājs Gundars Grieze ir pārliecināts, ka šī pakalpojuma izveide ir loģisks solis uz priekšu klientu apkalpošanā un pilnībā atbilst bankas izvēlētajam sauklim Open private banking. "Banka pavisam nesen nomainīja identitāti un atklāja jauno mājas lapu, un šī TKB Lifestyle pakalpojuma izveide ir nākamais solis pozitīvo pārmaiņu procesā. Saskaņā ar banku nozarē valdošām tendencēm, bankām, ja tās vēlas būt konkurētspējīgas, ir jāspēlē jauna loma klienta dzīvē un jābūt blakus savam klientam visdažādākajās dzīves sfērās. Ikdienā banka var palīdzēt savam klientam ar padomu, pieeju pakalpojumiem, kā arī informāciju un rekomendācijām, tādējādi banka kļūst par neatņemamu klienta dzīves sastāvdaļu”, stāsta G.Grieze.
 

Jāatzīmē, ka TKB Lifestyle ir augošs un dinamisks produkts, kas nepārtraukti attīstīsies un tiks papildināts ar arvien jauniem piedāvājumiem, kas atbilsts klientu vēlmēm.
 

Jaunais pakalpojums pilnībā aizstās Privilege/TKB Club karti, ko banka piedāvāja agrāk.
 

AS „TRASTA KOMERCBANKA” ir viena no pieredzes bagātākajām komercbankām Latvijā, kas darbojas finanšu tirgū jau no 1989. gada. Banka piedāvā plašu finanšu pakalpojumu spektru gan vietējiem, gan arī ārzemju klientiem. Ārpus Latvijas bankas konsolidētajai grupai ir pārstāvniecības Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā, Tadžikistānā, Azerbaidžānā, Honkongā, kā arī filiāle Kiprā.


 

Elīna Bikuļča
Sabiedrisko attiecību nodaļa

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« TKB Smart-club viesojās Igors Gubermans Izmaiņas Vienotajā pakalpojumu cenrādī »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.