TKB 2009. gada darbības rezultāti

26.03.2010

 

Š.g. 26.martā noslēdzās Trasta komercbankas akcionāru pilnsapulce, kurā tika apstiprināti bankas 2009.gada darbības rezultāti.

Pilnsapulcē bankas akcionāri apstiprināja 2009.gada finanšu pārskatu ar auditoru ziņojumu, kā arī padomes un valdes ziņojumus par bankas darbības rezultātiem. 

2009.gada 31.decembrī TKB aktīvu apjoms sasniedza 267 miljonus latu, kas ir par 50 miljoniem lielāks nekā 2008. gada noslēguma radītājs. 2009.gada beigās piesaistīto noguldījumu apjoms TKB sasniedza 221 miljonus latu, gada laikā palielinoties par 61 miljonu latu, bet bankas kredītportfelis sastādīja 99 miljonus latu. 2009. gadu Trasta komercbanka noslēdza ar zaudējumiem 1.97 miljonu latu apmērā, kas izveidojās uzkrājumu kredītiem veidošanas rezultātā. Ņemot vērā bankas iepriekšējo gadu uzkrāto nesadalīto peļņu 24 miljonu latu apmērā, šīs rezultāts būtiski neietekmēja Bankas kapitālu. Bankas operacionālā peļņa pirms uzkrājumiem un nodokļiem 2009. gadā sastādīja 8.3 miljonus latu. 

Trasta komercbanka, kura 2009.gadā atzīmēja savu 20 gadu jubileju, arī turpmāk plāno attīstīties un aktīvi atbalstīt savus klientus Latvijā un ārzemju reģionos. 2010.gadā TKB turpinās attīstīt pakalpojumus, kas šodien īpaši svarīgi tās klientiem: bankas Private Banking serviss veltīts klientu drošai kapitāla pārvaldīšanai, savukārt tirdzniecības finansēšanas risinājumi, tai skaitā starptautiskais faktorings, sniedz Latvijas uzņēmējiem atbalstu eksporta attīstībā. 

Trasta komercbankas 2010.gada finanšu pārskata pārbaudei izvēlēta auditorfirma „Ernst&Young Baltic”.


Jūlija Jurgele 
Sabiedrisko attiecību speciāliste

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« TKB atklāj pārstāvniecību Tadžikistānā Izmaiņas TKB padomes sastāvā »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.