TKB apsveic BKUS mazos pacientus Jaunajā gadā

02.01.2014

 

TKB, turpinot iesākto tradīciju, kā katru gadu Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas noskaņās viesojās Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļā. Bērnus ar saldām dāvanām un labu noskaņojumu apveltīja rūķu saime.

Ziemassvētku un gadu mijas laiku, kas pildīts brīnuma priekšnojautām, gaida ne tikai mazie slimnīcas pacienti, bet arī viņu vecāki. Bērniem, kuri ārstējas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas 10.nodaļā, šeit nākas pavadīt vienu-divus mēnešus un dažkārt pat ilgāku laika periodu. Tādēļ ir īpaši svarīgi, lai ārstēšanās notiktu komfortablos apstākļos un piemērotās telpās, jo tas sekmē atlabšanas periodu. Arī šogad TKB sniedza tradicionālo atbalstu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas 10.nodaļas rekonstrukcijai. Labdarības akciju "Saulainās dienas" ar mērķi piesaistīt līdzekļus Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai 2012.gada oktobrī uzsāka Bērnu slimnīcas fonds kopā ar domubiedriem.

TKB valdes priekšsēdētājs Gundars Grieze: „Mēs priecājamies darīt visu iespējamo, lai dāvātu prieku tiem bērniem, kuri svētkus nevar pavadīt mājās starp saviem tuviniekiem. Katra dāvaniņa, ko saņēma Hematoonkoloģijas nodaļas bērni, sarūpēta ar lielu mīlestību. TKB no visas sirds novēl mazajiem pacientiem visdrīzāko izveseļošanos, bet viņu vecākiem – pacietību un izturību!”


Marina Škoda 
Sabiedrisko attiecību speciāliste

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Izmaiņas internetbankā Trast.Net no 1.janvāra Eiro ieviešana Latvijā noritējusi veiksmīgi »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.