TKB kļuvusi par Baltijas – Honkongas tirdzniecības asociācijas goda biedru

11.02.2014

 

Baltijas – Honkongas tirdzniecības asociācija piešķīrusi Trasta komercbankai sertifikātu, kas apliecina bankas īpašā biedra statusu šajā organizācijā. Tikai trīs biedrības uzņēmumiem piešķirts šāds godpilns statuss. 

Baltijas – Honkongas tirdzniecības asociācijas priekšsēdētājs Sergejs Potapkins atzīst, ka goda biedra statuss tiek piešķirts kompānijām par īpašiem nopelniem asociācijas attīstībā. „TKB ir banka, kas ieraudzījusi Ķīnas un Honkongas lielo potenciālu. Šobrīd tā ir vienīgā banka Baltijā, kas atvērusi savu pārstāvniecību Honkongā. Esmu pārliecināts, ka sadarbība ar TKB lieti noderēs arī pārējiem mūsu asociācijas biedriem,” atzīmē S.Potapkins.

Savukārt TKB Honkongas pārstāvniecības vadītājs Vadims Levitskis apstiprina, ka pēdējos gados Latvijas uzņēmēji un investori izrāda arvien lielāku interesi par Honkongu, kas, saskaņā ar Pasaules Bankas un Starptautiskās finanšu korporācijas „Biznesa vadība 2014.gadā” ziņojumu, ieņem 2.vietu uzņēmējdarbībai labvēlīgāko valstu reitingā.

„Sekojot saviem klientiem un nodrošinot tiem profesionālu atbalstu jebkurā operācijā un finanšu darījumā, TKB 2011.gadā atvēra pārstāvniecību Honkongā, kas spēj nodrošināt saviem klientiem informatīvo atbalstu pilna spektra finanšu pakalpojumu saņemšanai. Lielu uzņēmēju interesi jau iemantojuši TKB sniegtie tirdzniecības finansēšanas pakalpojumi, precīzāk – faktorings. Starptautiskais faktorings dod iespēju eksportētājiem saņemt bankā finansējumu bez ķīlas, bet importētājiem – atlikt maksājumus par precēm, kuras tiek iepirktas ārvalstīs. Šobrīd TKB aktīvi strādā, lai Honkongas pārstāvniecība pārtaptu par filiāli,” – stāsta TKB pārstāvniecības vadītājs Honkongā.

Baltijas – Honkongas tirdzniecības asociācija apvieno aptuveni 15 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Honkongas un kontinentālās Ķīnas kompānijas. Galvenais asociācijas uzdevums ir Baltijas valstu un Honkongas ekonomisko un tirdzniecības sakaru stiprināšana. Asociācijas izveidošanu pērn atbalstīja aģentūra „Invest HK”, Honkongas tirdzniecības attīstības asociācijas un Krievijas – Honkongas biznesa asociācijas padome. Baltijas – Honkongas tirdzniecības asociācijas biedriem ir iespēja saņemt jaunāko informāciju par Honkongu, piedalīties dažādās Honkongai veltītās izstādēs, konferencēs u.c. Baltijas – Honkongas tirdzniecības asociācija izveidojusi partnerattiecības ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), Ķīnas vēstniecību Latvijā, kā arī saņēmusi Latvijas Ārlietu ministrijas atbalstu.

 

Marina Škoda 
Sabiedrisko attiecību speciāliste

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Jauna Norēķinu konta kontroles iespēja „Info čatā” Septembrī gaidāma jauna 10 eiro banknote »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.