TKB pārtraukusi sadarbību ar aģentūru Moody’s

14.10.2014

 

AS „TRASTA KOMERCBANKA” (TKB) pārtraukusi sadarbību ar starptautisko reitingu aģentūru Moody’s Investors Service. Sadarbības pārtraukšanas procesā bankas reitingi un to prognozes saglabājās iepriekšējā līmenī.

TKB pieņēmusi lēmumu uz laiku pārtraukt lietot starptautiskās reitingu aģentūras Moody`s Investors Service pakalpojumus. Galvenais iemesls šāda lēmuma pieņemšanai ir esošā situācija starptautiskajos finanšu tirgos, kas pagaidām neveicina sindicētās kreditēšanas iziešanu tirgū. 

„TKB valde pieņēma lēmumu pārtraukt sadarbību ar reitingu aģentūru Moody`s saistībā ar sarežģījušos situāciju finanšu tirgos. Šādos apstākļos sadarbība ar starptautisko finanšu aģentūru nav prioritāte, jo nenes gaidītos rezultātus, bet paģērē jūtamus materiālos izdevumus. TKB arī turpmāk, tāpat kā iepriekš, turpinās regulāri informēt savus klientus, partnerus, kā arī banku nozari regulējošās struktūras par bankas darbības finanšu rezultātiem un tās turpmākajiem plāniem,” pastāstīja TKB valdes priekšsēdētājs Gundars Grieze. 

Griezes kungs pieļauj, ka vēlāk TKB valde var pārskatīt savu lēmumu par sadarbības pārtraukšanu ar reitingu aģentūru Moody`s, kas ir pierādījusi savu nozīmīgumu dzīvīgākas sindicētās kreditēšanas apstākļos. 


Marina Ļebedeva
Sabiedrisko attiecību nodaļa

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Izmaiņas Vienotajā pakalpojumu cenrādī no 2014.... AS „TRASTA KOMERCBANKA” emitēs obligācijas 5 milj.... »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.