TKB pievienojas Banku sociālajai hartai

16.10.2015

 

AS "TRASTA KOMERCBANKA" pievienojusies Banku sociālajai hartai - dokumentam, kur iestrādātas finanšu sektora pašregulācijas vadlīnijas.

Banku sociālā harta ir dokuments, kurā ir definētas vadlīnijas finanšu sektora darbībai. Tajās atspoguļota mūsdienīgāka banku prakse un izveidots uz ilgtermiņa attiecībām vērsts banku un sabiedrības sadarbības modelis. Banku sociālajā hartā iekļauta arī īpaša rokasgrāmata klientiem par finanšu pakalpojumiem un ar tiem saistīto atbildību.

Labās prakses vadlīniju mērķis ir izveidot Latvijā uzticamu, atbildīgu un ilgtspējīgu banku sistēmu, kas radītu priekšnoteikumus sabalansētai gan banku, gan to klientu finanšu pārvaldībai un labklājības izaugsmei ilgtermiņā.

Tas ir pirmais dokuments Latvijas finanšu sektorā, kura veidošanā tika iesaistīti vairāk kā 200 ekspertu no citām nozarēm.

AS "TRASTA KOMERCBANKA" vadība uzskata, ka šī dokumenta izveide ir nākamais solis, lai attiecības starp bankām un klientiem turpinātu uzlaboties un veidotos līdzsvarotas. „Esam ieinteresēti Latvijas finanšu sektora ilgtermiņa attīstībā, lai bankas darbotos veiksmīgi, atsaucīgi un caurspīdīgi. Tieši tāpēc šī dokumenta izveide ir labs banku sektora signāls visai sabiedrībai. TKB pastāvīgi uzlabo savu klientu servisu, un mūsu pievienošanās hartai to vēlreiz apliecina,” norāda TKB Valdes priekšsēdētājs Gundars Grieze.

Banku sociālā harta pieejama šeit.

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Izmaiņas korespondentbanku sarakstā Izmaiņas Vienotajā pakalpojumu cenrādī 2015.gada... »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.