TKB pievienojas iniciatīvai „Godīgs eiro ieviesējs”

04.09.2013

 

TKB šonedēļ pievienojusies Latvijas uzņēmēju brīvprātīgajai iniciatīvai „Godīgs eiro ieviesējs”, tādejādi apliecinot bankas apņemšanos par godprātīgu pāreju uz eiro.

Trasta komercbankas vadība šonedēļ parakstījusi iniciatīvas „Godīgs eiro ieviesējs” memorandu, kurā pauž apņemšanos veicināt mierīgu un iedzīvotājiem saprotamu pāreju uz eiro un nodrošināt godprātīgu un caurskatāmu eiro ieviešanu Latvijā, pārrēķinot savu pakalpojumu cenas no latiem uz eiro pēc stingri noteiktā maiņas kursa un ievērojot matemātiskos noapaļošanas principus.

Lai nodrošinātu maksimāli ērtu, vienkāršu un klientiem saprotamu latu nomaiņu pret eiro, jau šā gada sākumā TKB uzsāka klientu informēšanu par eiro ieviešanas procesu bankas mājas lapā un šobrīd turpina informatīvo kampaņu klientu apkalpošanas centros, izplatot informatīvos materiālus, kā arī uzsākot pakāpenisku cenu paralēlo atspoguļošanu.

Iniciatīva „Godīgs eiro ieviesējs” ir uzņēmēju brīvprātīga apņemšanās, kuras ietvaros starp valdību, uzņēmumiem un tos pārstāvošajām organizācijām noslēgts sadarbības memorands, kuram aicināti pievienoties visi Latvijas uzņēmumi, kas atbalsta godīgu un atbildīgu uzņēmējdarbības praksi. Memorands pieņemts 2013. gada 12. jūlijā pēc oficiālā uzaicinājuma Latvijai iestāties eiro zonā. Memorandu „Godīgs eiro ieviesējs” līdz ar vairākām citām Latvijas uzņēmēju organizācijām jau parakstījusi Latvijas Komercbanku asociācija, kā arī bankas turpina tam pievienoties individuāli. Ar iniciatīvas “Godīgs eiro ieviesējs” memorandu var iepazīties mājas lapāwww.godigseiroieviesejs.lv. 

Pāreja uz eiro Latvijā notiks 2014. gada 1. janvārī pēc pašreizējā Latvijas Bankas kursa, par katru latu saņemot 1.422872 eiro (1 EUR = 0.702804 LVL). Sīkāk ar eiro ieviešanas kārtību Jūs varat iepazīties TKB mājas lapā un saņemt informatīvos bukletus bankas klientu apkalpošanas centros vai pie sava privātbanķiera.


Agita Mūsiņa
Sabiedrisko attiecību speciāliste

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« TKB kļūst par Latvijas Tirdzniecības un... Izveidotas TKB TRADER mobilās aplikācijas »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.