TKB saņem atzinību par maksājumu izcilo kvalitāti

31.08.2012

 

Jau tradicionāli Trasta komercbanka ik vasaru saņem korespondējošo banku atzinības par starptautisko maksājumu izcilo kvalitāti aizvadītajā gadā. Arī šogad TKB balvu klāstu papildina vairākas jaunas balvas.

Šogad, jau septīto reizi pēc kārtas, TKB saņem korespondentbankas - Vācijas lielākās bankas Deutsche Bankbalvas STP Excellence Award  -  par pārskaitījumu noformēšanas lielisko kvalitāti gan eiro, gan ASV dolāros.

Arī Vācijas otrā lielākā banka un TKB partneris korespondējošajās attiecībās Commerzbank kārtējo reizi apbalvojusi Trasta komercbanku par starptautisko maksājumu izcilo kvalitāti ar goda balvu STP Award 2011.
     
Apbalvojumi, kuri vēlreiz apliecina izejošo maksājumu teicamo kvalitāti un Trasta komercbankas speciālistu augsto kvalifikāciju, atbalstīs bankas apņemšanos arī turpmāk turēt šo augsto latiņu. Izejošo maksājumu izcila kvalitāte TKB partneriem nozīmē veiksmīgu sadarbību, ievērojot visas prasības noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizācijas novēršanai, bet bankas klientiem – operatīvu un kvalitatīvu maksājumu izpildi.

 

Agita Mūsiņa 
Sabiedrisko attiecību nodaļa

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Jauna tirdzniecības platforma TKB TRADER TKB noslēdza 2012.gadu ar 2.3 milj. LVL peļņu »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.