TKB Smart-club viesojās Aleksandrs Geniss

02.06.2015

 

AS „TRASTA KOMERCBANKA” un žurnāla „Otkritij Gorod” intelektuālajā projektā TKB Smart-club uzstājās pazīstamais krievu rakstnieks, radio programmas vadītājs un kādreizējais rīdzinieks Aleksandrs Geniss.

 

Aleksandrs ir vairāku grāmatu un publikāciju autors, piemēram, "Amerikanskaja azbuka", "Vavilonsaka bašņa", ieskaitot kopā ar Pjotru Vaiļu uzrakstītās grāmatas "Russkaja kuhņa v izgnanii", "Rodnaja reč", "Amerikana".

 

TKB Smart-club tikšanās laikā Aleksandrs Geniss izlasīja fragmentu no savas jaunās grāmatas, kas vēl nav publicēta. Brīnišķīga, ironiska valoda, savs skatījums uz notikumiem un lietām – to visu augsti novērtēja kluba viesi. Pēc uzstāšanās Geniss atbildēja uz jautājumiem, stāstīja par savu dzīvi emigrācijā ASV, par sadarbību ar rakstniekiem Sergeju Dovlatovu, Pjotru Vaiļu, tikšanos ar slaveno filozofu Umberto Eko, dejotāju Mihailu Barišņikovu. Kluba apmeklētāji uzzināja, ka bez literārā talanta Aleksandrs Geniss ir arī ļoti labs kulinārs. Viesis pastāstīja par mēģinājumu izveidot projektu "Krievijas zupas". Dažus video var atrast portālā Youtube.com. Starp citu, par ēdienu rakstnieks stāstīja tik "garšīgi", ka kluba apmeklētājiem pat radās doma uzaicināt rakstnieku uz kulinārijas meistarklasi.

 

Aleksandrs Geniss pauda prieku par viesošanos Rīgā – mūsdienu Rīgu viņš nosauca par tūristu Meku. Vakara gaitā rakstnieks vairākkārt atzinās mīlestībā Rīgai. Viesojoties Rīgā, viņš paspēja tikties ar saviem pasniedzējiem un kursa biedriem no Latvijas Universitātes, kā arī ar bijušiem kolēģiem no avīzes "Padomju Jaunatne".

 

Atgādinām, ka TKB Smart-club tika izveidots pagājušogad, sadarbojoties AS „TRASTA KOMERCBANKA” un žurnālam „Otkritij gorod”. Klubā ir viesojušies daudzi pazīstami cilvēki: Krievijas politologs Fjodors Lukjanovs, vēsturnieks un publicists Leonīds Mļečins, žurnālists un viens no NTV dibinātājiem Jevgeņijs Kiseļovs, aktieris un dramaturgs Jevgeņijs Griškovecs, politologs Staņislavs Belkovskis, televīzijas žurnāliste Marianna Maksimovska, jurists Mihails Barševskis un žurnālists Pāvels Šeremets. Šogad TKB turpina attīstīt Smart-club un aicina viesos interesantus sarunu biedrus, kuru viedoklis var atšķirties no vairākuma viedokļa, bet ieinteresēt kluba dalībniekus, „TRASTA KOMERCBANKA” klientus, žurnāla „Otkritij gorod” atbalstītājus, privātā cigāru kluba Churchill biedrus, kā arī cilvēkus no Latvijas politiskajām un biznesa aprindām.


 

Elīna Bikuļča
Sabiedrisko attiecību nodaļa


ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Izmaiņas bankas darba laikā Izmaiņas Vienotajā pakalpojumu cenrādī »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.