TKB Smart-club viesojās Marianna Maksimovska

17.02.2015

 

Intelektuālajā projektā TKB Smart-club viesojās pazīstamā Krievijas televīzijas žurnāliste, ilggadējā REN TV programmas „Nedelja” veidotāja un vadītāja, 8 Krievijas nacionālās televīzijas prēmiju laureāte un komunikācijas konsultāciju kompāniju grupas „Mihailov i partneri” viceprezidente Marianna Maksimovska.

Uzstāšanās tēma „Krievijas elite: cerības un plāni” izraisīja lielu auditorijas interesi un asas diskusijas. Žurnāliste centās noteikt, kas tad šodien ir Krievijas elite – estrādes zvaigznes, rakstnieki, žurnālisti vai politiski darbinieki. Marianna Maksimovska dalījās savā skatījumā par notiekošo Krievijā Ukrainas krīzes kontekstā, kā arī pastāstīja, kā pret to attiecas tā dēvētā Krievijas elite. Sevi viņa pieskaita pie Rietumu vērtību atbalstītājiem, pat neskatoties uz to, ka dažas no tām Krievijas iedzīvotājiem šķiet nepierastas.

 

Pēc uzstāšanās izvērtās diskusija ar kluba biedriem, kuras laikā žurnāliste atklāja, par ko, viņasprāt, Latvija kļuvusi dažiem Krievijas iedzīvotājiem. „Latvija, kas agrāk mums bija tuvas ārzemes, tagad ir kļuvusi par tuvāko patvērumu. Tieši tāpēc cilvēki uz šejieni brauc, tai skaitā arī žurnālisti,” atzīmēja M. Maksimovska. Kā piemērus viņa minēja Lenta.ru bijušo redaktori, tagad portāla Meduza radītāju Gaļinu Timčenko, kura nu jau kādu laiku strādā Rīgā, kā arī Krievijas žurnālisti Katerinu Gordejevu, kurai piedāvāts Latvijā veidot savu TV projektu.

 

Kluba biedriem bija iespēja uzdot jautājumus par interesējošām aktuālām tēmām un izteikt savu viedokli.

 

Atgādinām, ka TKB Smart-club radās pagājušogad, sadarbojoties AS „TRASTA KOMERCBANKA” un žurnālam „Otkritij gorod”. Klubā paviesojušies daudzi pazīstami ļaudis: Krievijas politologs Fjodors Lukjanovs, vēsturnieks un publicists Leonīds Mļečins, žurnālists un viens no NTV dibinātājiem Jevgeņijs Kiseļovs, aktieris un dramaturgs Jevgeņijs Griškovecs, politologs Staņislavs Belkovskis. Šogad TKB plānots attīstīt Smart-club un aicināt viesos interesantus sarunu biedrus, kuru viedoklis var atšķirties no vairākuma viedokļa, taču ieinteresēs kluba dalībniekus no „TRASTA KOMERCBANKA” klientu vidus, žurnāla „Otkritij gorod” atbalstītājus, privātā cigāru kluba Churchill biedrus, kā arī cilvēkus no Latvijas politiskajām un biznesa aprindām.ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Jaunais TKB un žurnāla „Okritij gorod”... AS „TRASTA KOMERCBANKA” palaidīs jauno mājas lapu »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.