Trast.Net internetbanka tagad vēl ērtāka

28.11.2014

 

AS „TRASTA KOMERCBANKA” informē par jauniem pakalpojumiem Trast.Net internetbankā: papildināti definētie maksājumi, ieviests jauns maksājuma veids ASV dolāros „Ekspress PLUS”, iespēja veikt pārskaitījumus no debetkaršu kontiem un ieviests Apliecinājums par maksājumu kartes un PIN koda saņemšanu.


Tagad Trast.Net internetbanka kļuvusi vēl ērtāka un piedāvā saviem klientiem jaunus pakalpojumus. Sadaļa „Definētie maksājumi” ir papildināta ar dažādiem populāriem telekomunikāciju un komunālo pakalpojumu sniedzējiem. Ieviests arī jauns maksājuma veids ASV dolāros – „Ekspress PLUS”. Tas ļaus veikt maksājumus ASV dolāros bankas darba dienās ar valutēšanas datumu „T” pēc plkst. 16:00.

Ar 2014.gada 1.decembri internetbankas klientiem tiks nodrošināta iespēja veikt jebkurus pārskaitījumus no debetkaršu kontiem.

Banka ir izstrādājusi Apliecinājumu par maksājumu kartes un PIN koda saņemšanu, kas paredzēts jaunas maksājumu kartes aktivizēšanai. Turpmāk klienti maksājumu karti ērti varēs aktivizēt, nosūtot aizpildītu dokumentu elektroniskā formātā.

Apliecinājumu atradīsiet Trast.Net internetbankā: „Bankas operācijas → Maksājumu kartes → Apliecinājums par maksājumu kartes un PIN koda saņemšanu” vai arī „Sarakste ar banku → Maksājumu karšu iesniegumi → Apliecinājums par maksājumu kartes un PIN koda saņemšanu”.


Jūsu Trasta komercbanka

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Izmaiņas bankas darba laikā Izmaiņas Vienotajā pakalpojumu cenrādī »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.