Trasta komercbanka 2006.gadā divkāršojusi peļņu

15.01.2007

 

Aizvadītajā gadā „Trasta komercbankai” izdevies vairāk kā divkāršot savu peļņu un uzrādīt sekmīgus rezultātus visās darbības jomās.

Kā liecina bankas 2006. gada neauditētie finanšu rādītāji, iepriekšējo gadu TKB noslēgusi ar peļņu 9,99 milj. latu apmērā, kas ir 2,3 reizes vairāk kā 2005.gadā, kad bankas peļņa sastādīja 4,39 milj. latu.

2006. gadā turpinājies arī bankas darījumu apjomu pieaugums. Par 65% palielinājies „Trasta komercbankas” kredītportfeļa apmērs, sasniedzot 45,11 miljonus latu. Bankas kapitāla un rezervju apjoms pagājušajā gadā pieaudzis par 87%, sasniedzot 19,52 miljonus latu. Savukārt noguldījumu apjoms bankā palielinājies par 40%, kas kopumā 2006.gada beigās sastādīja 225,32 miljonus latu. „Trasta komercbankas” kopējais aktīvu apjoms sasniedzis 265 miljonus latu, gada laikā demonstrējot izaugsmi par 37%.

Valdes priekšsēdētājs Gundars Grieze bankas sasniegtos rezultātus komentē sekojoši: "Aizvadītais gads vērtējams kā nozīmīgs un stabils izaugsmes posms, kurā TKB turpināja paplašināt finanšu servisa ģeogrāfiju un palielināt noguldījumu un investīciju klāstu. Arī šogad plānojam turpināt attīstīt starptautiskus finanšu produktus mūsu klientu biznesa iespēju pilnveidošanai."Agita Mūsiņa
Sabiedrisko attiecību speciāliste

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« “Trasta komercbanka” uzsāk darbību Kiprā Trasta komercbanka” atver filiāli Liepājā »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.