AS "TRASTA KOMERCBANKA" ir uzņemta "Tieto Latvia" Cards Premium klubā

10.06.2015

 

AS "TRASTA KOMERCBANKA" ir uzņemta IT flagmaņa SIA "Tieto Latvia" Cards Premium klubā, kas ir apliecinājums abu uzņēmumu veiksmīgajai sadarbībai 17 gadu garumā.

 

SIA "Tieto Latvia" piegādā TKB programmatūras maksājumu karšu apkalpošanai kopš 1998.gada, nodrošinot inovatīvus IT risinājumus, kas, savukārt, palīdz bankai piepildīt klientu vēlmes, piedāvājot konkurētspējīgus bankas produktus un pakalpojumus.

 

Šogad ikgadējā SIA "Tieto Latvia" klientu forumā banka tika uzņemta Tieto Cards Premium klubā, tādējādi apstiprinot, ka TKB ir drošs un uzticams biznesa partneris. Premium klubā pašlaik ir 16 dalībnieki – bankas, finanšu iestādes un citi uzņēmumi no 9 valstīm – Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Bulgārijas, Gruzijas, Latvijas, Moldovas, Krievijas, Serbijas un Ukrainas.

 

SIA "Tieto Latvia" Maksājumu karšu biznesa vienības direktors Māris Ozoliņš izteica pateicību TKB par produktīvo sadarbību. "Mūsu veiksmīgā sadarbība sākās 1998.gadā, piedāvājot maksājumu karšu apkalpošanas risinājumus. Ir prieks redzēt bankas izaugsmi šo gadu garumā. Mēs esam pārliecināti, ka klienti augstu novērtē TKB ieceri kļūt par inovatīvu banku", teica M.Ozoliņš.

 

AS "TRASTA KOMERCBANKA" regulāri veic tirgus analīzi, esošo un potenciālo partneru piedāvājumu izpēti ar mērķi veidot ilgtermiņa attiecības ar piegādātājiem, kas var piedāvāt inovatīvus risinājumus, augsta līmeņa servisu un produktu/pakalpojumu attīstību. Veiksmīga ilgtermiņa sadarbība ar biznesa partneriem ir viena no TKB darbības prioritātēm.

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Izmaiņas Vienotajā pakalpojumu cenrādī Bankas darba laiks Līgo svētkos »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.