Trasta komercbanka nodibinājusi ieguldījumu sabiedrību

27.07.1998

 

Pēc likuma “Par ieguldījumu sabiedrībām” spēkā stāšanās šī gada 1.jūlijā, Latvijā tiek radīta iespēja publiski piedāvāt ieguldījumu fondu ieguldījumu apliecības. 

Ar mērķi uzsākt publisko fondu pārvaldes biznesu, "Trasta komercbanka" pieņēma stratēģisku lēmumu veikt ieguldījumu jaundibināmās ieguldījumu sabiedrības “TKB Investīciju kompānija” kapitālā. Minētā ieguldījuma veikšana nozīmē, ka "Trasta komercbanka" plāno aktīvi iesaistīties investīciju un pensiju fondu pārvaldes biznesā.

1998.gada 23.jūlijā LR Uzņēmumu reģistrā ir reģistrēta ieguldījumu sabiedrība “TKB Investīciju kompānija”. Minētās kompānijas akcionāri ir a/s “Trasta komercbanka” - 96%, SIA “TKB Asset Management” - 3,2% un AAS “Parekss apdrošināšanas kompānija” - 0,8%. Ieguldījumu sabiedrības reģistrētais pamatkapitāls ir 125 000 latu.

Ieguldījumu sabiedrības darbības veidi ir ieguldījumu fondu pārvalde un šo fondu ieguldījumu apliecību emisija un ar to tieši saistītā darbība, kā arī privāto pensiju fondu līdzekļu pārvaldīšana.

IS “TKB Investīciju kompānija” šī gada septembrī plāno izveidot pirmo ieguldījumu fondu. Publiski tiks piedāvātas atvērta veida ieguldījumu fonda ieguldījumu apliecības.

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Trasta komercbankas neauditētā peļņa 2000.gadā... Otrajā ceturksnī aktīvākais biržas biedrs - Trasta... »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.