"Trasta komercbanka" piesaista sindicēto kredītu

15.11.2007

 

Š.g. 15. novembrī "Trasta komercbanka" parakstīja līgumu par sindicētā aizdevuma saņemšanu 16 miljonu EUR apmērā ar dzēšanas termiņu 1 gads.

Aizņēmuma vadošais pilnvarotais organizators un aģents bija Raiffeisen Zentralbank Osterreich AG. Kopumā darījumā piedalījās septiņas bankas no sešām Eiropas valstīm. Aizdevums tiks izmantots bankas attīstībai, tās darbības paplašināšanai starptautiskajā tirgū, tai skaitā tirdzniecības operāciju finansēšanai.

TKB Valdes priekšsēdētājs Gundars Grieze: "Interese par dalību pirmajā "Trasta komercbankas" sindicētajā aizņēmumā pārsniedza sākotnēji izziņoto aizdevuma summu 10 miljonu eiro apmērā, rezultātā sasniedzot 16 miljonu eiro. Ņemot vērā pietiekami svārstīgo situāciju starptautiskajā naudas tirgū uzskatām kredīta saņemšanu par uzticības pierādījumu Latvijas banku sektoram un apliecinājumu "Trasta komercbankas" attīstības potenciālam".

"Trasta komercbanka" ir viena no vecākajām Latvijas privātbankām, kura veiksmīgi darbojas Latvijas finanšu tirgū, ieņemot stabilas augsti rentablas vidēja lieluma kredītiestādes pozīcijas. Līdzīgi kā iepriekšējos gados arī šogad TKB ir viena no visstraujāk un dinamiskāk augošajām Latvijas kredītiestādēm. Saskaņā ar gada trīs ceturkšņu rezultātiem "Trasta komercbanka" ieņem pirmo vietu Latvijas banku tirgū pēc kapitāla atdeves (ROE – 61.88%) un otro vietu - pēc aktīvu atdeves (ROA - 4.47 %). Septembrī veiksmīgi noslēdzās pirmā TKB hipotekāro ķīlu zīmju emisija piecu miljonu eiro apmērā.Jūlija Jurgele
Sabiedrisko attiecību speciāliste

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« "Trasta komercbanka" kļuvusi par biedru Baltijas... Trasta komercbanka veiksmīgi noslēdz 2007.gadu »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.