Jaunumi

 

21.04.2017
LAS "TRASTA KOMERCBANKA" maksātnespējas procesā ir apstiprināti jauni izsoles noteikumus

LAS "TRASTA KOMERCBANKA" maksātnespējas procesā ir apstiprināti jauni izsoles noteikumi kustamai mantai.

LASĪT VAIRĀK

22.12.2016
Paziņojums kreditoriem

LAS “TRASTA KOMERCBANKA”  likvidators Ilmārs Krūms paziņo, ka 1.kārtas atzītajiem kreditoriem ir tiesības ieskaita veidā, pretī saņemot kustamo ( t.sk. prasījuma tiesības), nekustamo īpašumu, saņemt nākamos 10% no pamatsummas prasījuma. Minētais nosacījums stāsies spēkā tikai tad, ja tiesības izmantot ieskaitu būs izteicis pietiekami liels kreditoru apjoms. Lai izmantotu ieskaita iespēju, kreditori var apvienot savus kreditoru prasījumus ar citiem kreditoriem.

LASĪT VAIRĀK

22.11.2016
Pakalpojumu sniedzējiem LAS „TRASTA KOMERCBANKA” likvidācijas procesā nav iztērēti 7 miljoni eiro

LAS „TRASTA KOMERCBANKA” informē, ka kopējie likvidācijas izdevumi par laika periodu no 14.03.2016. līdz 31.10.2016. sastāda 8 592 175 EUR.

Norādītajos likvidācijas izdevumos ietilpst darbinieku darba samaksa, atlaišanas pabalsti, nodokļu maksājumi, likvidatora atlīdzība, mantas uzturēšanas un mantas pārdošanas izmaksas, izdevumi publikāciju ievietošanai laikrakstos, kā arī tiesas izdevumi un citi Kredītiestāžu likumā paredzētie izdevumi.

Visa minētā informācija Kredītiestāžu likumā noteiktajā kārtībā tiek regulāri publicēta laikrakstā „Latvijas Vēstnesis” LAS „TRASTA KOMERCBANKA” ikmēneša pārskatos.

Atlīdzību likvidatora pieaicinātajiem apakšuzņēmējiem likvidators ir sedzis no savas atlīdzības, nevis no LAS „TRASTA KOMERCBANKA” līdzekļiem. Līdz ar to publiski minētās personas nekādu atlīdzību no LAS „TRASTA KOMERCBANKA” nav saņēmušas.

LASĪT VAIRĀK

VECĀKI IERAKSTI

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.