Jaunais TKB un žurnāla „Okritij gorod” intelektuālais projekts

22.01.2015

 

Pazīstamais krievu politologs Staņislavs Belkovskis atklāja pirmo TKB Smart-club tikšanos 2015. gadā. Belkovskis ir jau piektais viesis jaunā intelektuālā projekta ietvaros. Viņš dalījās savos uzskatos par Krievijas un Eiropas Savienības attiecībām, ļaujot pasākuma dalībniekiem uzdot jautājumus.

Viens no kluba dibinātājiem, TKB padomes Priekšsēdētājs Igors Buimisters radio Baltkom intervijā pastāstīja, ka šāda ideja jau bija „jūtama gaisā”. Pēc viņa vārdiem, Smart-club ir intelektuālais laukums, kur dažādi cilvēki ar aktīvu dzīves pozīciju var satikties, sadzirdēt atšķirīgus viedokļus un atrast atbildes uz daudziem jautājumiem. „Mēs aicinām cilvēkus, ar kuriem var apspriest esošo situāciju pasaulē, jo mūs uzrauc tas, kas notiek ar Krieviju, Ukrainu un Eiropas Savienību. Ir daudz jautājumu, uz kuriem mēs mēģinām atrast atbildes. Mēs cenšamies aicināt savdabīgus, interesantus cilvēkus, ne tikai politologus un žurnālistus, bet arī kultūras pārstāvjus. Piemēram, pavisam nesen pie mums viesojās krievu dramaturgs Jevgeņijs Griškovecs,” atklāja baņķieris.

Pirmie kluba viesi bija pazīstamais krievu politologs Fjodors Lukjanovs, vēsturnieks un publicists Leonīds Mļečins, viens no НТВ dibinātājiem, žurnālists Jevgeņijs Kiseļovs, dramaturgs un aktieris Jevgeņijs Griškovecs. Šogad TKB plāno attīstīt Smart-club projektu un aicināt interesantus sarunu biedrus, kuru viedoklis var atšķirties no sabiedrībā pieņemtā, bet ieinteresēs kluba dalībniekus no „TRASTA KOMERCBANKA” klientiem, žurnāla „Otkritij gorod” atbalstītājiem, privātā cigāru kluba „Churchill club” biedriem, kā arī cilvēkus no Latvijas politiskās un biznesa vides.ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« TKB iepriecina bērnu slimnīcas pacientus TKB padomes priekšsēdētāja Igora Buimistera... »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.