Projekts Doles Park Lodge gūst starptautisku atzinību

03.10.2015

 

Prestižajā starptautiskajā nekustamo īpašumu konkursā Baltic Prix d’Excellence TKB projekts Doles Park Lodge saņēmis balvu nominācijā „Arhitektūras ansamblis” kā labākais starp daudziem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pretendentiem. 

TKB Klientu kreditēšanas pārvaldes vadītāja Tatjana Konnova: „Domāju, ka šo atzinību esam godam nopelnījuši, jo komplekss Doles Park Lodge ir patiešām unikāls. Tas atrodas aizsargājamā dabas teritorijā uz Doles pussalas, kuras augsnes, avotu un gaisa tīrību atzinuši ekologi. Šī balva ir kā sava veida „Oskars” nekustamo īpašumu jomā un apliecina arī projekta arhitektonisko vērtību.

Doles Park Lodge ir dzīvojamais komplekss, kura arhitektūrā atspoguļotas Eiropas labāko kalnu kūrortu tradīcijas – Itālijas, Šveices, Francijas, Austrijas, Vācijas, Lihtenšteinas. Šeit var justies komfortabli, pateicoties attīstītajai infrastruktūrai un izdevīgajai atrašanās vietai. Visas ēkas veidotas Alpu šalē stilā, apvienojot siltumu, mājīgumu, vienkāršību un detaļu pārdomātību. „Mēs ceram, ka šis projekts piesaistīs ne tikai investoru uzmanību, bet arī kļūs par Latvijas lepnumu,” atzīst T.Konnova.

Reģionālais konkurss Baltic Prix d’Excellence norisinājās Vispasaules nekustamo īpašumu tirgus profesionāļu federācijas FIABCI Eiropas kongresa laikā, kurš šogad pirmo reizi notika Latvijā, no 26. līdz 28.septembrim. Godalgas Prix d’Excellence 17 gadu pastāvēšanas laikā to saņēmuši tādi pasaulē pazīstami projekti kā Parīzes Disnejlenda, Petronas dvīņu torņi Kualalumpurā (Petronas Towers, Malaizija) Bilbao Gugenheima muzejs (Spānija), Honkongas stadions un citi.


Marina Škoda
Sabiedrisko attiecību speciāliste

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Izmaiņas internetbankā Trast.Net no 1.janvāra Izveidotas TKB TRADER mobilās aplikācijas »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.