TKB Smart-club viesojās Igors Jurgenss

17.09.2015

 

AS "TRASTA KOMERCBANKA" un žurnāla "Otkritij Gorod" intelektuālajā projektā TKB Smart-club uzstājās pazīstamais Krievijas ekonomists, ekonomikas zinātņu kandidāts Igors Jurgenss.

 

Igors Jurgenss ir Mūsdienu attīstības institūta priekšsēdētājs, Augstākās ekonomikas augstskolas profesors, kā arī Krievijas Federācijas Sabiedriskās palātas biedrs. 2013.gada jūnijā tika atkārtoti ievēlēts par Viskrievijas apdrošinātāju savienības prezidentu. Viņš ir Krievijas ārlietu padomes Aizbildniecības padomes biedrs, kā arī "Baltijas foruma" Novērošanas padomes priekšsēdētājs, pateicoties tam – labi pārzina Baltijas valstīm aktuālās tēmas. I.Jurgena redakcijā publicēta mācību grāmata "Riska menedžments" (Maskava, 2013). Viņš ir vairāku publikāciju autors izdevumā "Rossijskaja gazeta" un citos Krievijas medijos.

 

 

TKB Smart-club tikšanās laikā ekonomists stāstīja par iespējamiem Krievijas attīstības ceļiem. Pēc viņa domām, pašlaik valsts var izvēlēties Eiropas vai Eirāzijas ceļu. Zinātnieks ir pārliecināts, ka Ķīna nekad neuztvers Krieviju kā līdzvērtīgu partneri. "Ķīnas valodā pat nav hieroglifa "viena vecuma brālis", ir tikai vecāks vai jaunāks", - skaidroja Jurgenss. Pie tam, ekonomists uzskata, ka jautājumi, kas saistīti ar bēgļiem un Sīriju, Austrumiem un Rietumiem, ir jārisina kopā, jo tādas organizācijas kā "Islāma valsts" ir drauds visai pasaulei. Attiecībā uz Latviju – Jurgenss ir pārliecināts, ka, neskatoties uz saspringumu Krievijas un Latvijas attiecībās, daudzi krievi neplāno pārdot savus īpašumus Latvijā un turpina pie mums braukt. Visu interviju ar Igoru Jurgenu jūs varat izlasīt žurnālā "Otkritij gorod" oktobra numurā.

 

 

Atgādinām, ka TKB Smart-club tika izveidots pagājušajā gadā, sadarbojoties AS "TRASTA KOMERCBANKA" un žurnālam "Otkritij gorod". Klubā ir viesojušies daudzi pazīstami cilvēki: Krievijas politologs Fjodors Lukjanovs, vēsturnieks un publicists Leonīds Mļečins, žurnālists un viens no NTV dibinātājiem Jevgeņijs Kiseļovs, aktieris un dramaturgs Jevgeņijs Griškovecs, politologs Staņislavs Belkovskis, televīzijas žurnāliste Marianna Maksimovska, jurists Mihails Barševskis, žurnālists Pāvels Šeremets, rakstnieks Aleksandrs Geniss, dzejnieks Igors Gubermans. Šogad TKB turpina attīstīt Smart-club un kā viesus aicina interesantus sarunu biedrus, kuru viedoklis var atšķirties no vairākuma, bet spēj ieinteresēt kluba dalībniekus - "TRASTA KOMERCBANKA" klientus, žurnāla "Otkritij gorod" atbalstītājus, privātā cigāru kluba Churchill club biedrus, kā arī cilvēkus no Latvijas politiskajām un biznesa aprindām.

 

 

Elīna Bikuļča

Sabiedrisko attiecību nodaļa

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« TKB Padomes priekšsēdētājs Igors Buimisters... TKB radīts jauns kontaktu centrs »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.