TKB Smart-club viesojās Pāvels Šeremets

16.04.2015

 

AS „TRASTA KOMERCBANKA” un žurnāla „Otkritij Gorod” intelektuālajā projektā TKB Smart-club uzstājās pazīstamais krievu un baltkrievu žurnālists, kādreizējais Krievijas Pirmā kanāla un Krievijas sabiedriskās televīzijas (OTR) raidījumu vadītājs Pāvels Šeremets.

 

Viņš ir pazīstams kā dedzīgs Baltkrievijas prezidenta Aleksandra Lukašenko režīma pretinieks, par ko 2010.gadā viņam tika atteikta Baltkrievijas pilsonība. Iepriekšējā gadā viņš paziņoja par aiziešanu no OTR, skaidrojot šādu lēmumu ar savu pozīciju Ukrainas konflikta jautājumā.

 

Viesis atlidoja uz Smart-club sēdi no Kijevas. Pēdējā gada laikā viņš atrados Ukrainas notikumu epicentrā, tāpēc kluba apmeklētājiem bija iespēja noklausīties aculiecinieka stāstu par situāciju Ukrainā.

 

Šeremets pauda savu viedokli Ukrainas konflikta jautājumā, pastāstīja par vietējo biznesu un par to, kā Ukrainas konflikts ietekmē procesus Eiropā. Žurnālists asi kritizēja Krievijas varu un konkrēti prezidenta darbu. „Es neesmu pret Krieviju, es esmu pret Putina politiku”, teica viesis. Pēc Šeremeta vārdiem, Krievijas prezidenta Vladimira Putina mērķis ir palikt pie varas pēc iespējas ilgāk.

 

Pēc uzstāšanās sākās diskusija, kuras laikā kluba biedri varēja uzdot viesim dažādus jautājumus.

 

TKB Smart-club viesis Pāvels Šeremets piekrita sniegt interviju radio Baltkom 93,9 FM un TV3 kanāla raidījumam „Nekā personīga”.
 

Atgādinām, ka TKB Smart-club tika izveidots pagājušogad, sadarbojoties AS „TRASTA KOMERCBANKA” un žurnālam „Otkritij gorod”. Klubā ir viesojušies daudzi pazīstami cilvēki: Krievijas politologs Fjodors Lukjanovs, vēsturnieks un publicists Leonīds Mļečins, žurnālists un viens no NTV dibinātājiem Jevgeņijs Kiseļovs, aktieris un dramaturgs Jevgeņijs Griškovecs, politologs Staņislavs Belkovskis, televīzijas žurnāliste Marianna Maksimovska un jurists Mihails Barševskis. Šogad TKB turpina attīstīt Smart-club un aicina viesos interesantus sarunu biedrus, kuru viedoklis var atšķirties no vairākuma viedokļa, bet ieinteresēt kluba dalībniekus, „TRASTA KOMERCBANKA” klientus, žurnāla „Otkritij gorod” atbalstītājus, privātā cigāru kluba Churchill biedrus, kā arī cilvēkus no Latvijas politiskajām un biznesa aprindām.


ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Igors Buimisters par biznesa iespējām Baltkrievijā... Kipra atceļ visus ierobežojumus kapitāla kustībai »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.