TKB Valdes priekšsēdētājs Gundars Grieze par jauno logotipu un mājas lapu

12.05.2015

 

Cienījamie TKB klienti!

 

Bankas vārdā ar prieku paziņoju, ka šodien gan tiešā, gan pārnestā nozīmē mēs esam pāršķīruši vēl vienu lapu mūsu bankas vēsturē. Es sveicu jūs jaunajā TKB mājas lapā, kura atspoguļo ne tikai vizuālās, bet arī kvalitatīvās pārmaiņas mūsu darbā.

 

Vienlaicīgi ar pārmaiņām bankas tēlā mūsu komanda veic aktīvu darbu, lai katrs klients pie mums justos īpašs, lai būtu pārliecināts, ka TKB viņu sagaida izcils serviss, profesionāļu palīdzība, maksimāli liels un ērts produktu klāsts, operatīva lēmumu pieņemšana un komforts, nodrošināts ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību.
 

Tas ir mūsu izvēlētais virziens, kurā dodamies, un ceru, ka mūsu klienti jau šobrīd novērtē pozitīvās pārmaiņas.

 

Jaunā mājas lapa ir tikai viens no šo pārmaiņu simboliem. Galvenie jaunās lapas plusi ir ērta navigācija, skaidrs un detalizēts bankas produktu un pakalpojumu apraksts, iespēja operatīvi sazināties ar banku un citas iespējas.

 

Esam atjaunojuši arī bankas logotipu. Logotipa forma un jaunās korporatīvas krāsas – pelēks un bordo - iezīmē mūsdienīgumu, dinamiskumu, atvērtas attiecības ar klientiem un prasmi sekot laikam,  nenovirzoties no klasiskām private banking tradīcijām.

 

Šis solis ir jauns posms bankas attīstībā, un mēs esam pārliecināti, ka tas veicinās panākumiem bagātu sadarbību starp TKB un mūsu esošajiem un topošajiem klientiem!

 

Ar cieņu,
AS "TRASTA KOMERCBANKA" Valdes priekšsēdētājs
Gundars Grieze

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Bankas darba laiks maija svētkos Investīciju rubrika žurnālā "Kapitāls" sadarbībā... »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.