AS „TRASTA KOMERCBANKA” palaidīs jauno mājas lapu

19.03.2015

 

AS „TRASTA KOMERCBANKA” sākusi dienu atskaiti līdz jaunās mājas lapas palaišanai un bankas imidža maiņai. Jau 22.aprīlī banka pāries uz jauno korporatīvo stilu, kas paredz logotipa, krāsu, saukļa un citu elementu nomaiņu.

Šobrīd ir sperti pirmie soļi bankas jaunajā reklāmas kampaņā: vairākos mediju izdevumos un uz reklāmas stenda Rīgas lidostā jau var redzēt atjaunoto TKB tēlu, proti, logotipu un jaunās korporatīvās krāsas – pelēko un bordo. Balstoties uz reklāmas auditora rekomendācijām, imidža maiņas procesam ir jānotiek mēreni, tāpēc mūsu klientiem būs iespēja pierast un novērtēt jauno tēlu un to pavadošās pozitīvās pārmaiņas. AS „TRASTA KOMERCBANKA” valdes priekšsēdētājs Gundars Grieze uzsver: „Pavisam drīz bankas klienti varēs novērtēt atjaunotās mājas lapas priekšrocības, kura atspoguļos ne tikai jauno stilu un koncepciju, bet arīdzan būs daudz mūsdienīgāka, tehnoloģiskāka un ērtāka lietošanā. Šogad arī tiks pabeigta jaunās internetbankas izstrāde, kas maksimāli atbildīs visām lietotāju prasībām un vēlmēm”.

 

Piebildīsim arī, ka vienlaicīgi ar bankas imidža maiņu notiek jaunu produktu izstrāde, par kuriem mēs arī informēsim klientus, tiklīdz būs jaunumi. Pašlaik galvenā prioritāte bankas darbā ir nostiprināt un attīstīt savas pozīcijas private banking sektorā. Lai sasniegtu šo mērķi, mēs modernizēsim savu servisu, centīsimies soļot vienā solī ar laiku un spersim konkrētus soļus, lai paceltu klientu apkalpošanas kvalitāti līdz augstākajam līmenim.

 

Vēlreiz atgādinām, ka par visām oficiālajām pārmaiņām un jaunumiem mēs laikus informēsim klientus ar privātbaņķieru starpniecību un caur masu medijiem.

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« TKB Smart-club viesojās Marianna Maksimovska TKB Smart-club viesojās Mihails Barševskis »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.