Trasta komercbanka pārstāvēs Latviju globālajā faktoringa kompāniju tīklā

22.10.2004

 

Š.g. 15.oktobrī a/s "Trasta komercbanka" tika uzņemta starptautiskajā faktoringa asociācijā "FACTORS CHAIN INTERNATIONAL", kļūstot par pirmo Latvijas pārstāvi šajā pasaulē lielākajā faktoringa organizācijā.

Asociācija "Factors Chain International" ir pasaules vadošo faktoringa kompāniju un banku globālais tīkls, kura mērķis ir attīstīt starptautisko tirdzniecību ar faktoringa un ar to saistīto finanšu pakalpojumu palīdzību. FCI asociācija tika dibināta 1968.gadā, un šodien apvieno 180 dalībniekus no 54 valstīm, kuru daļa kopējā pasaules faktoringa apgrozījumā ir 64% (760,392 miljoni EUR).

Turpmāk klientu apkalpošanā Trasta komercbanka izmantos priekšrocības, kuras bankai nodrošina dalība šajā asociācijā – pirmklasīgo faktoringa organizāciju globālā tīkla izmantošana un starptautiskā sadarbība, pasargājot no riskiem eksportētājus un importētājus tirdzniecības operācijās. Pieeja FCI datu bāzēm par kompānijām, kas darbojas kā asociācijas dalībvalstis, par to maksātspēju un darījumu reputāciju, palīdzēs bankas klientiem droši attīstīt starptautiskos kontaktus, palielināt operāciju apjomu un minimizēt riskus. Ar FCI asociācijas palīdzību Trasta komercbanka piedāvās eksporta faktoringa pakalpojumus bezregresa kārtībā, t.i. turpmāk Latvijas uzņēmējiem nebūs jāuzņemas atbildība par tirdzniecības partnera saistībām, operāciju drošību garantēs bankas dalība asociācijā "Factors Chain International".

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Trasta komercbanka svin jubileju "Trasta komercbanka" dibina meitas uzņēmumu "TKB... »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.