“Trasta komercbanka” uzsāk darbību Kiprā

25.09.2006

 

Septembrī Kiprā darbību uzsākusi “Trasta komercbankas” filiāle, kura izveidota ar mērķi pilnvērtīgāk apkalpot TKB klientu investīcijas Eiropas Savienībā un starptautiskās tirdzniecības operācijas, kā arī piesaistīt bankai jaunus klientus no ES valstīm.

Pateicoties liberālajai nodokļu politikai un angļu valodas ienākšanai valsts pārvaldes institūcijās Kipra šodien veidojas par nozīmīgu starptautisku finanšu un tirdzniecības centru, kurā uzņēmējiem tiek piedāvāti izdevīgi sadarbības noteikumi un labvēlīga vide biznesa attīstībai. Līdz ar to “Trasta komercbankas” filiāles atvēršana šajā reģionā ir likumsakarīgs solis, lai attīstītu starptautiskas bankas lomu un palīdzētu saviem klientiem izmantot visas Kipras finanšu sistēmas priekšrocības. Piesaistot jaunus klientus un atbalstot tos, kuri jau darbojas šajā reģionā, TKB jaunā filiāle izmantos arī Kipras kolēģu pieredzi starptautiskā banku servisa jomā.

Jaunā bankas filiāle atrodas Kipras galvaspilsētā Nikosijā un piedāvā saviem klientiem plašu pakalpojumu klāstu, sākot ar noguldījumiem un norēķinu apkalpošanu un beidzot ar kreditēšanu, tirdzniecības finansēšanu, valūtas operācijām, investīciju portfeļu pārvaldīšanu un konsultācijām. Filiāli vada Dinos Constantinou - augstas klases finansists ar bagātu pieredzi Kipras banku sektorā.

“Trasta komercbankas” Kipras filiāles adrese:
JSC “Trasta komercbanka” Cyprus Branch
26 Vyronos Avenue, 1096, Nicosia, Cyprus
Tālr.   +357 22676766
Fakss: +357 22677797
E-pasts: info@tkb.com.cy

 

Jūlija Jurgele
Sabiedrisko attiecību speciāliste

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« "Trasta komercbanka" atkal apbalvota par... Trasta komercbanka 2006.gadā divkāršojusi peļņu »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.