"Trasta komercbanka" dibina meitas uzņēmumu "TKB Nekustamie īpašumi"

28.01.2005

 

Šā gada 21.janvārī LR Uzņēmumu reģistrs reģistrējis "Trasta komercbankas" meitas uzņēmumu SIA "TKB Nekustamie īpašumi", kas nodarbosies ar nekustamā īpašuma mērķprojektiem, nekustamā īpašuma pirkšanas pārdošanas darījumiem, īpašuma pārvaldīšanu un apsaimniekošanu. Tāpat SIA "TKB Nekustamie īpašumi" plāno griezties Valsts Zemes dienestā, lai saņemtu licenci nekustamo īpašumu vērtēšanai. Kompānija jau tagad konsultē dažāda veida juridiskajos jautājumos, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, palīdz īpašumu pārkreditācijas jautājumos, kredītu noformēšanā un sadarbojas ar kredītu brokeriem. 

SIA "TKB Nekustamie īpašumi" Valdes sastāvā ir Jānis Neimanis – valdes priekšsēdētājs, un valdes locekļi Konstantīns Kučerjavcevs, Jānis Orups un Haralds Ermalis. 

"TKB Nekustamie īpašumi" nodarbosies ar nekustamo īpašumu objektu attīstīšanu un investīcijām nekustamajā īpašumā gan savā, gan klientu vārdā. Ar kompānijas palīdzību bankas klienti saņems vienotus risinājumus nekustamā īpašuma iegādei – no juristu konsultācijām un kredīta noformēšanas līdz novērtējuma un citu ar īpašuma iegādi saistītu dokumentu noformēšanai.

ВЕРНУТЬСЯ К СПИСКУ НОВОСТЕЙ


« ТКВ представит Латвию в глобальной сети... "Trasta komercbanka" divkāršo peļņu un palielina... »

Связаться

Я ознакомился/ась с условиями

К сожалению, не удалось отправить. Заполните обязательные поля (красные) и попробуйте еще раз.

Спасибо!

Ваше сообщение отправлено. Свяжемся с вами в ближайшее время.